Zmiany, one się dzieją !

Witaj serdecznie
Zauważyłeś/aś, że swiat biegnie w jakims szalonym pędzie, a my razem z nim, nie wiedząc dokad i po co?
Zauwazyłeś/aś jak technologie nas wchłaniaja niczym wir wodny?
Zauważyłeś, że w tej gonitwie zapominamy żyć?
Zauwazyłeś, że w tej gonitwie zachowujemy sie jak niewolnicy, tyle że mniej problemowi bo samonapędzającymi sie w tym kierunku?
Zmiany są, one sie dzieją – rzecz w tym, aby mieć ich świadomość i umiec z nich korzystać ze zrozumieniem, aby Życ, a nie wegetować, aby się radować, tworzyć, współtworzyć, aby jednoczyc się, a nie walczyć z sobą – bo w imię czego i dla kogo?

Zatem – pomyśl o Sobie, o swojej Rodzinie, Przyjaciołach, podnieś swoje wibracje, usiądź na chwilę, wyłącz gonitwę mysli, zachowań, nawyków…
Odkryjesz, że mimo, iż nie ganiasz świat ciągle istnieje – on będzie istniał z Tobą czy bez Ciebie, świat sie Tobą nie przejmuje za bardzo, wię może zajmij się sobą…
Bo kiedy pomożesz sobie będziesz mógł pomóc światu i innym Ludziom

DOBRA INFORMACJA – MOŻNA KORZYSTAĆ ZE ZMIAN ŚWIADOMIE

Krótka historia zmian w wybranych technologiach ostatnich lat:

Telefonia – pamietasz jak to drzewiej bywało? Może latek mało masz to i powiem Tobie, że kiedys czekało sie na instalację telefonu stacjonarnego kilka-kilkanascie lat – tak tak, dobrze widzisz.

Potem pojawiły się telefony komórkowe (analogowe), niektóre wielkosci walizki. Potem nastapiła era cyfryzacji i miniaturyzacji telefonów. Malutkie to było, zgrabne – a i bateria potrafiła tydzien i wiecej wytrzymać.
I nastapił przełom – pojawiły się w dobie już dobrego, działajaceg internetu narzędzia do komunikacji z całym swiatem np. skype.
A na przełomie lat 2006/2007 pojawiły sie smartfony i iphony. Tak tak, to niespełna 10/11 lat. A dzisiaj widzisz, jak dziecko, które chodzic jeszcze nie umie, ale smartfona czy iphona czy innego tableta osbługuje z pełna znajomoscia tematu.

A rynek finansowy? Teoretycznie mamy więcej, a emocjonalnie żyjemy gorzej. Ganiamy, ganiamy i odczuwamy coraz mniejsze bezpieczeństwo naszej przyszłości z coraz mniejszą swobodą dysponowania przez nas naszymi finansami.

A Taxi? Skad taki bunt taksowkarzy na kierowców Ubera? Bo nowe technologie pozwoliły stworzyć rynek dla innej formy transportu ludzi – który to w samej Polsce ma ponad 1 mln klientów. A co to znaczy? Że ten milion nie skorzystał z tradycyjnych taksówek. Co się zmieniło? Technologie.

Wypozyczalnie filmów tradycyjne, nie ma, znikły, rozpłynęły się w powietrzu – wyparte przez technologie m.in. Netflix

Podróże? Gdzie sa te niezliczone ilosci biur podróży? Znikły z krajobrazu. A co z podróżami, turystyka? Maja się znakomicie.
Turystyka jest nr jeden segmentem gospodarki światowej, 9 bilionowy rynek (wg nomenklatury europejskiej)
Cóż zatem sie wydarzyło? Technologie, m.in. najwiekszego Klubu Podróznika na świecie – DreamTrips
I powiem Tobie więcej.
Pojawiła się razem z DreamTrips tzw Flye Card, czyli inteligentna karta – wydarzenie na miarę wejscia na rynek iphonów czy smartfonów. A co to znaczy?
Ze ci wszyscy, którzy wykorzystaja tę szanse – i DreamTrips i Flye Card będa odcinac kupony na długie lata do przodu. To jest rynek szacowany na 500 mln uzytkowników. A ja wierzę, znajac realia, ze to sie wydarzy.


CÓŻ CZYNIĆ ZATEM? Zacząć ŻYĆ !!!

Świat jest piekny przez swoja różnorodność, uśmiech, radość, miłość, marzenia …
Cóż czynić zatem?
Zdać sobie sprawę, że zmiany sie dzieją, zauważyć je, wyciagnąc wnioski, wyluzować, uśmiechnąć się i zaaplikowac te zmiany do swojego Życia, a nie wegetacji.

Dlatego porozmawiaj z sobą, znajdź swój cel, odkryj na nowo swoje marzenia, podnieś swoją energię na poziom radości, a wtedy i świat pochyli się życzliwiej nad Tobą, a nawet pomoże Tobie w realizacji więcej życia w życiu.
Cóż czynić zatem? Dołacz do nas
Zapoznaj się – www.systemway.pl
Mamy skuteczne rozwiazania w tym temacie – Twoja decyzja, a wspólne działania, zrobimy to razem. www.akademiawiem.worldventures.biz

Jestes Wspaniałym Człowiekiem. Gratuluję, ze jesteś.

Szymon Spolankiewicz, 502453243

Elżbieta Spolankiewicz, 668112888

www.spolankiewicz.pl
www.akademiawiem.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.