Dlaczego My

Dlaczego My i Turystyka

Bowiem fascynuje nas zasada: „Im wiecej podróżujesz, im więcej sie bawisz – tym jesteś bogatszy”
Bo Wypoczynek to uniwersalne narzędzie uzdrawiania, im głebszy wypoczynek tym głebsze uzdrowienie.
Chęć podróżowania jest jedną z potrzeb zakodowanych w naszej naturze.
Wiemy, jak to wszystko i jeszcze więcej zrealizować.
Zapraszamy do współpracy. Elżbieta i Szymon Spolankiewicz, 668112888, 502453243; lub Kontakt

Dlaczego My i Przedsiębiorczość?

W swoim życiu przeżyliśmy wspaniałe chwile i wspaniałe podróże, niejednokrotnie musieliśmy się podnosić z desek. Prowadzimy biznesy tradycyjne, na brak zajęć i wyzwań nie narzekamy. I w którymś momencie zadaliśmy sobie pytanie: Czy jesteśmy właścicielem swojego życia, czy Tylko je wynajmujemy?

Wiemy że Naturalnym przyrodzonym stanem każdego człowieka jest bogactwo. Wiemy, że To Nasze życie, że to My w pełni ponosimy za nie odpowiedzialność, To Nasze decyzje, a częściej brak decyzji definiują Naszą jakość życia. Naszego Życia.

Wiemy, że jest tylko jeden sposób na to, aby stać się niewyobrażalnie bogatym lub chociazby zarabiać dwa razy tyle ile wydajemy, aby zarabiać pieniądze szybciej, niż będziemy w stanie je wydawać. Tym sposobem jest przedsiębiorczość, umiejętność dostrzegania potrzeb i doskonalenia pomysłów, zdolność do wykorzystywania nadarzających się okazji oraz gotowość do podejmowania ryzyka, ekspansywność – chęć dorównania najlepszym i najsilniejszym, stawianie sobie ambitnych celów by osiągnąć większe korzyści, innowacyjność – wprowadzanie i ciągłe poszukiwanie twórczych ulepszeń.

Szymon: W swoim życiu nie spotkałem kogoś, kto nie byłby sprzedawcą – od maleńkiego dziecka zajmujemy się sprzedażą (sprzedajemy Rodzicom nasze zachcianki, potrzeby itd…)

Elżbieta: W swoim życiu nie spotkałam kogoś kto nie byłby Przedsiębiorcą. Bycie sprzedawcą i bycie przedsiębiorcą na co dzień, daje możliwości rozwoju, sukcesu, bogactwa jeśli mamy tego świadomość.
Kiedy świadomość zabijemy przy pomocy  tv, reklam, seriali, sąsiadów, rodziny niekreatywnej – to jesteśmy sprzedawcami, przedsiębiorcami żyjącymi na usługach sprzedawców, przedsiębiorców świadomych.

Człowiek, jego organizm działa na zasadzie sieci. Zarządzanie Państwem działa na zasadzie sieci. Rodzina działa na zasadzie sieci. Kościoły działają na zasadzie sieci. W pracy, zatrudnieni na etacie działamy w sieci, niezależnie od stanowiska.

Szymon: Biznes, każdy biznes opiera się na sieci. Czy prowadzisz działalność gospodarcza jednoosobową, czy prowadzisz (lub jesteś jednym z elementów) dużą korporację zawsze działasz w sieci. Nie ma inaczej, tak jest skonstruowany świat.

Elżbieta i Szymon: Zdecydowanie najbardziej optymalny, bezpieczny, działający długofalowo to sieciowy Biznes Społecznościowy. Dla nas numerem jeden jest model World SystemWay Club.

Bo ważne są Radość, Szczęscie, Zdrowie i Styl Życia

Make a Living Living

Dlaczego World SystemWay Club?

Ponieważ:

  1. Obejmuje najbardziej dynamiczny segment rynku na świecie
  2. Służy każdemu kto szuka rozwiązań na bezpieczeństwo finansowe w połączeniu ze zdrowiem i stylem życia.
  3. Jest oparty o unikalne, ekskluzywne produkty i usługi, które dbają o zdrowie i finanse osoby, która z nich korzysta
  4. Bazuje na zdecydowanie najlepszym  nosniku biznesu i informacji
  5. Daje bardzo szybkie możliwości uzyskania wysokich i pasywnych dochodów, ma sprawdzony i skuteczny model rekomendacji i opracowany, działający algorytm pracy zespołowej
  6. Opiera się o znakomity, akceptowalny, najnowocześniejszy system zarządzania biznesem społecznościowym
  7. Elastycznie wkomponowuje się w różne kultury na świecie, jest biznesem możliwym do realizacji w każdym zakątku swiata
  8. Posiada bardzo dobrze skonstruowany system edukacyjny
  9. Edukuje w ramach warsztatów, konsultacji, monitoringu, kart klienta, sztuki sprzedaży obserwacyjnej, rankingu globalnych przedsięwzięć społecznosciowych
  10. Opiera się na praktykach przedsiębiorczości, liderach, doświadczeniach, sukcesach
  11. Daje dostęp do wiedzy Akademii W.I.E.M. i Venture B2B
  12. Jest dostepny dla każdego szukającego rozwiazań z sektora inteligencji finansowej i rozwoju osobistego, wolnej przedsiebiorczości, sprzedażowych, konsumenckich
  13. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – finanse, zdrowie, edukację, możliwości rozwoju, awansu społecznego, dobre relacje międzyludzkie, wzajemne wspomaganie projektów
  14. Jest olbrzymią szansą.
  15. Jest przedsięwzięciem z klasą
  16. Bo Make a Living Living

Mamy nadzieje, że w jakims stopniu zainteresowalismy Ciebie naszymi osobami, naszymi pasjami, naszymi marzeniami, naszym entuzjazmem do życia, naszymi doswiadczeniami, naszymi celami.

Jesteśmy w stanie pomóc realizować Twoje pasje, marzenia, cele – bawiąc się, edukując, doświadczając; korzystając z najnowszych osiagnięć i innowacji w świecie technologii, relacji międzyludzkich – realizujac prosta zasadę – Kiedy spotkają się, rozmawiaja z soba mądrzy Ludzie zawsze coś mądrego wymyślą i na pewno mądrze spędzą z soba czas i zrealizuja wiele świetnych pomysłów.

Współpracują z nami niezwykli, wspaniali  Ludzie, Liderzy, uśmiechnięci, życzliwi, pełni energii do działania i zabawy tudzież relaksu.

Czujesz bluesa? Zapraszamy do współpracy. Elżbieta i Szymon Spolankiewicz, 668112888, 502453243; lub Kontakt