Dlaczego My

Dlaczego Wolna Przedsiębiorczość

Wolna Przedsiębiorczość (nie mylić z wolną amerykanką) – pojęcie bliskie naszemu sercu, naszym pasjom, naszym działaniom. Przenosi się na zadowolenie Klientów, Partnerów, Rodziny, Przyjaciół. Na realizacje ich celów, marzeń, potrzeb, zainteresowań. Dywersyfikuje ich stan posiadania emocjonalny, materialny, rozwoju wewnętrznego, kreatywności. Powoduje, w sposób niezwykle prosty, co nie znaczy, że zawsze łatwy, połączenie zabawy z wolnością i spełnieniem.

Wolna Przedsiębiorczość jest motorem zmian – zmian na lepsze.

Każdy mieszkaniec tej planety, a uważamy, że nie tylko tej w jakiś sposób, mniej czy bardziej świadomy, albo nieświadomy realizuje elementy Wolnej Przedsiębiorczości. Jeśli jest tego Świadomy, to prawdopodobnie jest tego beneficjentem. Jeśli nie ma tej Świadomości – realizuje Wolną Przedsiębiorczość dla kogoś. Niestety ten drugi wariant obejmuje większość Ludzi.

Zapraszamy do współpracy. Elżbieta i Szymon Spolankiewicz, 668112888, 502453243; lub Kontakt

Dlaczego My i Przedsiębiorczość?

W swoim życiu przeżyliśmy wspaniałe chwile i wspaniałe podróże, niejednokrotnie musieliśmy się podnosić z desek. Prowadzimy biznesy tradycyjne, na brak zajęć i wyzwań nie narzekamy. I w którymś momencie zadaliśmy sobie pytanie: Czy jesteśmy właścicielem swojego życia, czy Tylko je wynajmujemy?

Wiemy że Naturalnym przyrodzonym stanem każdego człowieka jest bogactwo. Wiemy, że To Nasze życie, że to My w pełni ponosimy za nie odpowiedzialność, To Nasze decyzje, a częściej brak decyzji definiują Naszą jakość życia. Naszego Życia.

Wiemy, że jest tylko jeden sposób na to, aby stać się bogatym lub chociażby zarabiać dwa razy tyle ile wydajemy, aby zarabiać pieniądze szybciej, niż będziemy w stanie je wydawać. Tym sposobem jest przedsiębiorczość, umiejętność dostrzegania potrzeb i doskonalenia pomysłów, zdolność do wykorzystywania nadarzających się okazji oraz gotowość do podejmowania ryzyka, ekspansywność – chęć dorównania najlepszym i najsilniejszym, stawianie sobie ambitnych celów by osiągnąć większe korzyści, innowacyjność – wprowadzanie i ciągłe poszukiwanie twórczych ulepszeń.

Szymon: W swoim życiu nie spotkałem kogoś, kto nie byłby sprzedawcą – od maleńkiego dziecka zajmujemy się sprzedażą (sprzedajemy Rodzicom nasze zachcianki, potrzeby itd…)

Elżbieta: W swoim życiu nie spotkałam kogoś kto nie byłby Przedsiębiorcą. Bycie sprzedawcą i bycie przedsiębiorcą na co dzień, daje możliwości rozwoju, sukcesu, bogactwa jeśli mamy tego świadomość.
Kiedy świadomość zabijemy przy pomocy  tv, reklam, seriali, sąsiadów, rodziny niekreatywnej – to jesteśmy sprzedawcami, przedsiębiorcami żyjącymi na usługach sprzedawców, przedsiębiorców świadomych.

Człowiek, jego organizm działa na zasadzie sieci. Zarządzanie Państwem działa na zasadzie sieci. Rodzina działa na zasadzie sieci. Kościoły działają na zasadzie sieci. W pracy, zatrudnieni na etacie działamy w sieci, niezależnie od stanowiska.

Szymon: Biznes, każdy biznes opiera się na sieci. Czy prowadzisz działalność gospodarcza jednoosobową, czy prowadzisz (lub jesteś jednym z elementów) dużą korporację zawsze działasz w sieci. Nie ma inaczej, tak jest skonstruowany świat.

Elżbieta i Szymon: Zdecydowanie najbardziej optymalny, bezpieczny, działający długofalowo to sieciowy Biznes Społecznościowy.

Bo ważne są Radość, Szczęście, Zdrowie i Styl Życia

Dlaczego My i Turystyka

Bowiem fascynuje nas zasada: „Im więcej podróżujesz, im więcej się bawisz – tym jesteś bogatszy”
Bo Wypoczynek to uniwersalne narzędzie uzdrawiania, im głębszy wypoczynek tym głębsze uzdrowienie.
Chęć podróżowania jest jedną z potrzeb zakodowanych w naszej naturze.
Wiemy, jak to wszystko i jeszcze więcej zrealizować.
Zapraszamy do współpracy. Elżbieta i Szymon Spolankiewicz, 668112888, 502453243; lub Kontakt

Turystyka, podróżowanie, zdobywanie doświadczeń, poznawanie Ludzi, kultur, zwyczajów jest jedną z naszych pasji. To, że podróże kształcą wiedzą w zasadzie wszyscy, ale nie wszyscy korzystają z tej wiedzy przekuwając je w konkretne „wakacjowanie”.

Zapraszamy do współpracy. Elżbieta i Szymon Spolankiewicz, 668112888, 502453243; lub Kontakt

Dlaczego My, Szamani Pojednania i Medycyna Zdrowia

Niewielu wie, że najwyżej w 20% sytuacji życiowych tworzymy potęgą myśli i siłą mięśni, że aż w 80% nasz sukces zależy od energetyki, od pasm, których istnienia nawet w sobie nie podejrzewamy. Wystarczą niewielkie niekorzystne zmiany w osobistych polach energetycznych, by posypało się zdrowie, finanse, relacje z ludźmi, a nawet runęła cała egzystencja. Spektrum naszych działań

Pomagamy między innymi w: odzyskaniu zdrowia fizycznego i utrzymaniu jego dobrego stanu, odzyskaniu zdrowia psychicznego, spokoju i radości życia, odnalezieniu własnej szczęśliwej drogi życiowej.

Jesteśmy Kreatorami podnoszenia wibracji, rezonansu – do poziomu zdrowia, radości, aby umysł, emocje, myśli, psychika złapały komunikację z wyższą energetyką naszego jestestwa

Zapraszamy do współpracy. Elżbieta i Szymon Spolankiewicz, 668112888, 502453243; lub Kontakt

Jesteśmy właśnie po to, by wyrównywać te zakłócone pola energetyczne, by odzyskiwać utracone pasma, by blokować ich „duszenie”, a także po to, by usuwać kody, które od dziecka uniemożliwiają nam osiąganie sukcesu w wielu obszarach ludzkiego doświadczenia. Jesteśmy po to, by ratować was przed egzystencjalnym krachem, przed niepowodzeniem, przed lękami, przed złymi ludźmi i złymi energiami, przed wszystkim tym, co zamyka wam drogę do szczęścia, także przed chorobami i jakąkolwiek inną zarazą, bo cokolwiek istnieje, może przestać istnieć.

Dlaczego c.d.?

Ponieważ:

1. Bazuje na zdecydowanie najlepszym  nośniku biznesu i informacji

2. Jest oparty o unikalne, ekskluzywne produkty i usługi, które dbają o zdrowie i finanse osoby, która z nich korzysta

3. Służy każdemu kto szuka rozwiązań na bezpieczeństwo finansowe w połączeniu ze zdrowiem i stylem życia.

4. Obejmuje najbardziej dynamiczne segmenty rynku na świecie – rozwój osobisty i zdrowie

5. Daje możliwości uzyskania wysokich i pasywnych dochodów, ma sprawdzony i skuteczny model rekomendacji i opracowany, działający algorytm pracy zespołowej

6. Posiada bardzo dobrze skonstruowany system edukacyjny

7. Opiera się na praktykach przedsiębiorczości, liderach, doświadczeniach, sukcesach

8. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – finanse, zdrowie, edukację, możliwości rozwoju, awansu społecznego, dobre relacje międzyludzkie, wzajemne wspomaganie projektów

9. Jest olbrzymią szansą.

10.Jest przedsięwzięciem z klasą

11. Opiera się o znakomity, akceptowalny, nowoczesny system zarządzania biznesem społecznościowym. Daje dostęp do wiedzy Akademii WIEM i Akademii Przedsiębiorcy Przyszłości, Biogabinetu Terapii Naturalnych

12. Jest dostępny dla każdego szukającego rozwiązań z sektora inteligencji finansowej i rozwoju osobistego, Wolnej Przedsiębiorczości, sprzedażowych, konsumenckich

13. Edukuje w ramach warsztatów, konsultacji, monitoringu, kart klienta, sztuki sprzedaży obserwacyjnej, rankingu globalnych przedsięwzięć społecznościowych

14. Elastycznie wkomponowuje się w różne kultury na świecie, jest biznesem możliwym do realizacji w każdym zakątku świata

15. Bo Make a Living Living

Mamy nadzieje, że w jakimś stopniu zainteresowaliśmy Ciebie naszymi osobami, naszymi pasjami, naszymi marzeniami, naszym entuzjazmem do życia, naszymi doświadczeniami, naszymi celami.

Jesteśmy w stanie pomóc realizować Twoje pasje, marzenia, cele – bawiąc się, edukując, doświadczając; korzystając z najnowszych osiągnięć i innowacji w świecie technologii, relacji międzyludzkich – realizując prosta zasadę – Kiedy spotkają się, rozmawiają z sobą mądrzy Ludzie zawsze coś mądrego wymyślą i na pewno mądrze spędzą z sobą czas i zrealizują wiele świetnych pomysłów.

Współpracują z nami niezwykli, wspaniali  Ludzie, Liderzy, uśmiechnięci, życzliwi, pełni energii do działania i zabawy tudzież relaksu.

Czujesz bluesa? Zapraszamy do współpracy. Elżbieta i Szymon Spolankiewicz, 668112888, 502453243; lub Kontakt